حمایت وبلاگستان فارسی از موسسات خیریه

چند وقت پیش بود، یکی از مسائل نه چندان مهم، در شبکه های اجتماعی و سایتهای خبری پرسرصدا شد و تعداد زیادی از کاربران اینترنت و مردم جامعه در مورد آن اظهارنظر کردند و به یک موج تبدیل شد. خیلی برایم جالب بود که منشا این خبر و اتفاق وب و اینترنت بود؟! جدای از مثبت/منفی/خاکستری بودن این مسئله، میشد تغییرات جامعه ایرانی را در استفاده فناوری دید. حالا وب میتواند جریان ساز باشد.

خب؛ حالا من و تعدادی از دوستان تصمیم گرفتیم در شروع هفته احسان و نیکوکاری، وبلاگستان فارسی و فعالان این حوزه را دعوت به ایجاد موجی کنیم که قدرت وبلاگستان در زمینه اطلاع رسانی و تاثیرگذاری اش در حوزه وب نشان داده شود و مهمتر از آن به جمع آوری کمک برای کودکان و نیازمندان جامعه خودمان، کمک کنیم.

در چند سال اخیر، سازمانها، نهادها و مراکز خیریه به اهمیت حضور در وب پی برده اند. به همین دلیل است که اکثراً وبسایتهای فعالی دارند و بروزرسانی متداومی دارند. ما در این پست، تعدادی از مشهورترین این وبسایتها را با بنرهای تبلیغاتی معرفی میکنیم. از شما بعنوان یک وبلاگ نویس یا فعال وب می خواهیم که یک یا چندتا از این بنرها را تا پایان هفته روز 15 اسفند در وبسایت/وبلاگ خود قرار دهید. اگر هم جای معتبر دیگری می شناسید، در نظرات معرفی کنید، ما بنر آنها را هم تهیه کرده و در وبلاگ ما قرار میدهیم.

تصور کنید در یک هفته به هر بلاگی میروید بنرهای حمایت وبلاگستان از کودکان عزیز جامعه ایرانی را مشاهده میکنید. نمیدانم چقدر حمایت خواهیم شد، ولی مهم قصد و عمل ما در حمایت از این مورد است. از روز چهارشنبه آماده سازی هاست، تصاویر، بنرها و البته صفحه مربوط به اینکار شروع شد و تا روز جمعه بطول انجامید.

دعوتنامه

در همینجا میخواهیم از تمامی دوستان تاثیرگذار در وب فارسی
از بلاگرهای قدیمی تا تازه کارها
از دوستاران وبلاگستان فارسی
از مخاطبان وبلاگهای فارسی
از تمامی دانشجویان و دانش آموزان که وبلاگ می نویسند
از فروشگاه های اینترنتی
از سایتهای دانلود
از سایتهای تبلیغاتی
از سایتهای تخفیف گروهی
از شرکتهای فعال در حوزه وب و فناوری
از وبلاگهای فناوری/سبک زندگی/خبری/مهندسی/دانش/آموزشی و ...
و حتی از مافیای وب فارسی(البته اگر وجود دارند؟!)
و شما...
 دعوت به همکاری کنیم.  

روشهای حمایت و همکاری

تنها کافی است به لینک زیر سر بزنید و یکی از بنرها را متناسب با وبسایت/وبلاگ خود انتخاب کرده و لینک یکی از موسسات خیریه را بمدت یک هفته(یا بیشتر) در وبسایت خود قرار دهید.

اگر قصد طراحی بنر تبلیغاتی خودتان را دارید، تصاویر را دریافت کرده و با لوگوی حمایتی وبلاگستان طراحی کنید. لینکها و وبسایتهای خیریه معرفی شده اند. اگر جای دیگری را مدنظر دارید به ما هم خبر بدهید تا در لیست قرار گیرند. پس اینکار، کاملا مشارکتی است و دست همه برای مشارکت و حمایت از اینکار باز است.

همچنین یک خبرنامه ایمیلی برای اینکار در نظر گرفتیم که با عضویت در آن میتوانید از اقدامات آینده و سایر برنامه ها در این زمینه خاص مطلع شوید. در آن صفحه میتوانید در خبرنامه موردنظر عضو شوید. لطفاً اطلاعات خود را دقیق وارد کنید.

ثبت موسسات و مراکز خیریه

موسسات و مراکز خیریه که لینک آنها موجود نیست از طریق درج دیدگاه، مشخصات خود(نام/آدرس سایت/ایمیل/اطلاعات ثبتی) را ارسال کنند تا لینک آنها نیز درج شود.

در انتها از تمامی دوستانی که در این راه ما را حمایت کردند تشکر و سپاسگذاری میکنم و از همه فعالان وبلاگستان فارسی برای همکاریشان در این برنامه سپاسگذاری میکنم.

  • وبلاگ ما
  • 10 اسفند 1392
  • حمایت رسانه ای وبلاگستان، وبلاگستان فارسی، موسسات خیریه معتبر، جنبش رسانه ای وبلاگستان، معرفی موسسات خیریه، تبلیغات موسسات خیریه، تبلیغات آنلاین وبلاگستان

دیدگاهتان را ثبت کنید