توجه: جهت مشاهده سایتهای موسسات خیریه، مووس را روی تصویر برده و روی کلیک کنید.

  • همه موسسات
  • مدت فعالیت بیش از 10 سال
  • مدت فعالیت تا 10 سال
  • مدت فعالیت تا 5 سال

موسسه خیریه محک

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان با نام اختصاری محک در سال 1370 با شماره 6567 به ثبت رسید. ایده اولیه تاسیس محک توسط سعیده قدس(بنیانگذارمحک) با آگاهی از مشکلات کودکان مبتلا به سرطان به واسطه بیماری فرزندش صورت گرفت.

موسسه مهرآفرین

موسسه مهرآفرین پس از دو سال فعالیت پراکنده در سال 1384 به شکل رسمی توسط خانم فاطمه دانشور فعالیت های نیکوکارانه خود را آغاز کرد

موسسه خیریه بهنام دهش ‏پور

موسسه خیریه بهنام دهش‏پور با برگزاری بازارهای مختلف، کنسرت، نمایشگاه نقاشی و جمع‏آوری کمک‏های نقدی و غیر‏نقدی افراد خیر، نهادها، موسسات و کارخانه‏ها اقدام به تکمیل، تجهیز و نگهداری بخش رادیوتراپی (آنکولوژی) نموده، و یاری رسانی به بیماران نیازمند مبتلا به سرطان و خانواده‏های آنان را عهده‏دار می‏باشد.

بنیاد کودک

بنیادکودک در سال 1378 با شمارۀ 398 به ثبت رسیده و رسماً فعالیت خود را آغاز کرد. بنیاد کودک ایران بعنوان یک موسسه خیریه غیردولتی، غیرانتفاعی غیرسیاسی و مردم نهاد آرمان خود را دستیابی به این هدف مقدس قرار داده‌ است : «هیچ دانش‌آموزبااستعداد ایرانی نباید به دلیل فقر ، از تحصیل و تلاش بازبماند»

مؤسسه خیریه بین المللی زنجیره امید

مؤسسه خیریه بین المللی زنجیره امید در تاریخ ۵ تیرماه ۱۳۸۶ با شماره ثبت ۲۲۸۷۶ تأسیس شد. هدف اصلی این مجموعه فراهم نمودن خدمات پزشکی و درمانی به کودکان زیر ۱۸ سال بی بضاعتی است که از بیماریهای قلبی و ارتوپدی و ناهنجاریهای ترمیمی و پلاستیک رنج می برند .

موسسه خیریه یاوران ایتام

موسسه خیریه یاوران ایتام از سال 1379 (2001 ميلادی) با هدف یاری رسانی به کودکان یتیم بی بضاعت شکل گرفته است. هدف این موسسه تامین مایحتاج اولیه کودکان یتیمی است که دراثراتفاقاتی نظیر تصادفات زلزله، بیماری و.... نان آور خانواده شان را از دست داده و در حال حاضر منبعی مالی برای گذران زندگی ندارند

موسسه پیام امید

موسسه پيام اميد تشكلي است غير دولتي كه فعاليت غير رسمي خود را از سال 76 شروع كرده است. در تاریخ 5/1/82 طی شماره ثبت 746/6789/م در سازمان جوانان و در سال 1385 به شماره ثبت 143263/8 در وزارت کشور ثبت گردیده است

بنیاد امور خیریه نیکوکاران شریف

بنیاد امور خیریه نیکوکاران شریف به شماره ثبت: 33505 و شماره مجوز: 1302/25607 (پلیس امنیت اجتماعی) نهادی مردمیست. برابر اساسنامه، اهدافش، کمک و خدمات رسانی به هم میهنان آبرومند و نیازمند با حفظ عزت و کرامت انسانی ایشان می باشد.

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد

مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد در سال ۱۳۶۳ با هدف ارائه خدمات آموزشي و حمايتي به معلولين جسمي – حركتي جهت اتكاء بيشتر به خويشتن و حضور موثر و فعال در اجتماع به عنوان يك سازمان غير دولتي (NGO) تاسيس شد

بنیاد خیریه دستهای مهربان

بنیاد خیریه دستهای مهربان با اخذ مجوزهای رسمی و شماره ثبت 21674 در سال 1386 تاسیس و فعالیت خود را با تمرکز بر حمایت و توانمندسازی زنان و کودکان بی سرپرست و بد سرپرست آغاز نموده است. دستهای مهربان، سازمانی غیردولتی، غیر سیاسی، مستقل و مردم نهاد است که برای رفع محرومیت و کمک به اقشار نیازمند به ویژه زنان و کودکان نیازمند کمک و حمایت فعالیت میکند.

انجمن حمایت از کودکان کار

انجمن حمایت از کودکان کار به عنوان نهادی مردمی، غیر دولتی، غیر سیاسی و غیر انتفاعی به منظور ایفای مسوولیت اجتماعی و انسانی خود و با هدف حمایت از کودکان کار و کودکان در معرض آسیب از مرداد ماه سال 1381 با مجوز رسمی وزارت کشور و شماره ثبت 14607 تلاش خود را در این عرصه آغاز نموده است

موسسه طلوع بی نشان ها

در سال ١٣٨٨ موسسه طلوع بی نشان ها به شماره ۲۵۳۳۴ ثبت گردید . از آن زمان – زمستان ٨٨ تاکنون – بود که برنامه توزیع وعده غذای گرم به بی خانمان ها به صورت هفتگی – سه شنبه ها – درآمد و هر هفته تعدادی از خیرین و دوستان برای بازدید و حمایت از این آیین باستانی ، به این برنامه و حمایت های شبانه وارد شدند.

آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک

موسسه خیریه کهریزک مأمنی مطمئن برای نیازمندان واقعی است، غیر انتفاعی و غیر دولتی. هیچ شخصی اعم از حقیقی یا حقوقی در آن سهمی ندارد و کسی حق برداشت مبلغی به عنوان سهم یا سود نخواهد داشت. هزینه های آن توسط خیرین و نیکوکاران تأمین می شود و تمام آن برای اهداف موسسه به کار گرفته می شود.

خیریه همت

خیریه همت از تاریخ ۱۴ شهریور ۱۳۹۰ کار خود را آغاز کرد. پس از طی مراحل مقدماتی در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی و ارسال نامه درخواست ثبت مجوز به پلیس امنیت ناجا و تائید سوابق موسسین، مجوز خیریه از نیروی انتظامی با شماره ۱۱۸۰۸اخذ گردید.

موسسه خیریه هیوای ژیان

هیوای ژیان در مرداد 87 پس از طی مراحل مقدماتی در اداره کل ثبت شرکتها و اخذ مجوز از سازمان بهزیستی کشور و همچنین تائید سوابق موسسین، فعالیت خود را آغاز نمود.این موسسه در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی به شماره 206 و با شناسه ملی 10860230820 ثبت شده است.

جمعیت امداد دانشجویی - مردمی امام علی

جمعیت مستقل و امداد دانشجویی - مردمی امام علی (ع) نخستین بار توسط دانشجویان کلاس های رهیافتی به درون که استاد شارمین میمندی نژاد موسس و مبتکر آن می باشد، تاسیس شده است.

انجمن حمایت از مبتلایان به دیستروفی

برای تاسيس انجمن در ارديبهشت ماه 1383 از طريق وزارت کشور توسط هيأت مؤسس اقدام شد. در حالی که اين روند به چالش های بسيار زيادی برخورد کرد، در آذر ماه 1385 هيأت مؤسس موفق شدند پروانه فعاليت انجمن را دريافت کنند. پس از چند ماه تحقيق و جستجو برای پيدا کردن اعضا و مبتلايان به اين بيماری انجمن موفق گشت تا اولين مجمع عمومی خود را در 12 ارديبهشت سال جاری برگزار کند.

مؤسسه خیریه حضرت سیدالشهداء (ع) پارس آباد

این مؤسسه با اقدام پیشینه پر بار امر خیر در شهرستانهای تهران ،شهریار،اردبیل ،پارس آباد، بیله سوار، مدد به ایتام نیازمندان و بیماران صعب العلاج وتهیه جهیزیه برای نوعروسان تحت پوشش راهدف خود قرار داده و دریچه سبز دیگری را به روی آنان گشوده است.

انجمن خيريه حمايت از بيماران نقص ايمنی حضرت صديقه(س)

این انجمن در سال 1386 جهت کمک به کودکان مبتلا به بیماری نقص ایمنی اولیه، در استان اصفهان و بدست تعدادی از خیرین و پزشکان و جمعی از والدین بیماران تشکیل شده است.